Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Tokio, Japonsko, WTA Premier, Toray Pan Pacific Open, 881 000 USD, hard, indoor:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Madison BRENGLE (USA) 3-6 6-2 6-4
2. kolo: Angelique KERBER (GER) 6-7(5) 3-6
Štvorhra s: Daria GAVRILOVA (AUS)
1. kolo: Lyudmyla KICHENOK (UKR)/Katarina SREBOTNIK (SLO) 1-6 7-5 10-7
štvrťfinále: Kurumi NARA/Risa OZAKI (JPN) 6-1 6-4
semifinále: Makoto NINOMIYA (JPN)/Renata VORACOVA (CZE) 6-2 3-6 10-7
finále: Andreja KLEPAC (SLO)/Maria José MARTINEZ SANCHEZ (ESP) 3-6 2-6
Petrohrad, Rusko, ITF Womens Circuit, Neva Cup 2017, $100,000 USD, hard, hala:
Belinda BENCIC (SUI)
1. kolo: Anastasia GASANOVA (RUS) 6-0 6-0
2. kolo: Vitalia DIATCHENKO (RUS) 6-4 6-3
štvrťfinále: Ysaline BONAVENTURE (BEL) 6-1 6-2
semifinále: Anhelina KALININA (UKR) 6-1 4-6 6-1
finále: Dayana YASTREMSKA (UKR) 6-3 6-2 PRVÝ ITF TITUL V ROKU 2017!!!
Štvorhra s: Michaela HONCOVA (SVK)
1. kolo: Ekaterina KAZIONOVA (RUS) / Margarita LAZAREVA (RUS) 6-4 6-0
štvrťfinále: Anna KALINSKAYA (RUS) / Irina KHROMACHEVA (RUS) [1] 3-6 6-2 [10-6]
semifinále: Vera LAPKO (BLR) / Valeria SAVINYKH (RUS) [3] 2-6 6-3 [12-10]
finále: Anna BLINKOVA (RUS) / Veronika KUDERMETOVA (RUS) [2] 3-6 1-6
Guangzhou, Čína, WTA International, Guangzhou Open, 250 000 USD, hard, indoor:
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Fangzhou LIU (CHN) 7-5 6-0
2. kolo: Xinyun HAN (CHN) 6-0 6-0
štvrťfinále: Shuai ZHANG (CHN) 1-6 1-6
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo: Shuai PENG (CHN) 6-7(4) 6-1 3-6
Podgorica, Čierna Hora, ITF Womens Circuit, 25 000 USD, Royal Cup NLB Banka, antuka, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Kristina OSTOJIC (SRB) 6-3 7-5
2. kolo: Petra KREJSOVA (CZE) 6-2 2-6 5-7
Štvorhra s: Chantal SKAMLOVA (SVK)
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Dea HERDZELAS (BIH) / Tena LUKAS (CRO) 6-2 6-1
semifinále: Bojana MARINKOVIC (SRB) / Erika VOGELSANG (NED) 6-0 6-2
finále: Petra KREJSOVA (CZE) / Jesika MALECKOVA (CZE) 2-6 3-6
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo: Tamara ZIDANSEK (SLO) 7-6 5-7 0-6
Štvorhra s : Agnes BUKTA (HUN)
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Sara CAKAREVIC (FRA) / Kristina OSTOJIC (SRB) 6-4 6-4
semifinále: Petra KREJSOVA (CZE) / Jesika MALECKOVA (CZE) 0-6 2-6
Antalya, Turecko, ITF Futures, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ken ONISHI (JPN)
1. kolo: Vit KOPRIVA (CZE) 6-4 1-6 6-2
2. kolo: Kevin KACZYNSKI (GER) 4-6 6-7(1)
Štvorhra s: Renta TOKUDA (JPN)
1. kolo: Julien CAGNINA (BEL) / Germain GIGOUNON (BEL) 7-6(3) 1-6 [10-3]
štvrťfinále: Mats HERMANS (NED) / Maxime PAUWELS (BEL) 4-6 7-6(4) [10-3]
semifinále: Michiel DE KROM (NED) / Johann WILLEMS (GER) 1-6 4-6
Sibiu, Rumunsko, ATP Challenger, SIBIU OPEN , € 43,000 , antuka, vonku:
Václav ŠAFRÁNEK (CZE)
1. kolo: Casper RUUD (NOR) 1-6 0-3 skreč
Štvorhra s: Jan ŠÁTRAL (CZE)
1. kolo: Sander ARENDS/Antonio SANCIC (CRO) 3-6 7-5 10-6
štvrťfinále: Vasile ANTONESCU/Patrick GRIGORIU (ROU) bez boja
Mostar, Bosna a Hercegovina, juniorský ITF, Mostar Open 18&U 2017, Grade 4, antuka, vonku:
Radka ZELNÍČKOVÁ (SVK)
1. kolo: Noa KRZNARIC (CRO) 3-6 2-6
Dávid ČIERNY (SVK)
1. kolo: Mihailo POPOVIC (SRB) 2-6 3-6
János FEKETE (SVK)
1. kolo: Simone CACCIAPUOTI (ITA) 3-6 6-0 6-1
2. kolo: Arthuer CAZAUX (FRA) 1-6 4-6
Lukáš BIELIK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Mark MESARIC (SLO) 6-7(4) 5-7
Anna MOLCHANOVA (UKR)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: irma USTAVDIC (BIH) 7-5 6-3
finále kvalifikácie: Metka KOMAC (SLO) 2-6 4-6
Samuel PAULOVČÁK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Marko GALIC (CRO) 6-4 6-2
finále kvalifikácie: Lazar MILICEVIC (SRB) 6-0 2-6 1-6