Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Dalian, Čína, WTA Challenger, 125K Series, Dalian Women's Tennis Open, 125 000 USD, hard, vonku:
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Peangtarn PLIPUECH (THA) 6-3 6-2
2. kolo: Jia-Jing LU (CHN) 6-3 6-2
štvrťfinále: Ying-Ying DUAN (CHN) 6-2 6-1
semifinále: Zarina DIYAS (KAZ) 6-4 7-5
finále: Vera ZVONAREVA (RUS) 6-4 6-2 PRVÝ CHALLENGEROVÝ WTA TITUL V ROKU 2017!!!
Budapešť, Maďarsko, ITF Womens Circuit, XIXO Open Balatonboglar, $25,000 USD, antuka, vonku:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo: Greta ARN (HUN) 5-7 6-7(4)
Štvorhra s: Agnes BUKTA (HUN) [2]
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Jessika PONCHET (FRA) / Szabina SZLAVIKOVICS (HUN) 5-7 7-5 [10-2]
semifinále: Georgia BRESCIA (ITA) / Gabriela CE (BRA) [3] 6-4 4-6 [10-8]
finále: Irina KHROMACHEVA (RUS) / Diana MARCINKEVICA (LAT) [1] 4-6 3-6
New York, USA, grandslamový turnaj, US Open 2017, $ 50.4 mil., hard, vonku:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Qiang WANG (CHN) 6-7(7) 6-2 6-3
2. kolo: Christina MCHALE (USA) 7-5 6-3
3. kolo: Jelena OSTAPENKO (LAT) 6-3 6-2
4. kolo: Kaia KANEPI (EST) 4-6 4-6
Štvorhra s: Daria GAVRILOVA (AUS)
1. kolo: Irina-Camelia Begu/Raluca Olaru (ROU) 6-3 6-3
2. kolo: Chia-Jung Chuang (TPE)/Misaki Doi (JPN) 6-3 7-5
3. kolo: Hao-Ching Chan (TPE)/Shuai Zhang (CHN) 3-6 6-1 2-6
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: Katerina SINIAKOVA (CZE) 6-0 6-7(5) 6-3
2. kolo: Evgeniya RODINA (RUS) 6-4 6-4
3. kolo: Shelby ROGERS (USA) 6-4 7-5
4. kolo: Madison KEYS (USA) 6-7(2) 6-1 4-6
Lucie ŠAFÁŘOVÁ (CZE)
1. kolo: Anett KONTAVEIT (EST) 6-7(5) 6-1 6-4
2. kolo: Nao HIBINO (JPN) 6-1 3-6 6-2
3. kolo: Kurumi NARA (JPN) 6-3 6-2
4. kolo: Coco VANDEWEGHE (USA) 4-6 6-7(2)
Štvorhra s: Barbora STRÝCOVÁ (CZE)
1. kolo: Christina McHale (USA)/Heather WATSON (GBR) 6-2 6-4
2. kolo: Alla Kudryavtseva (RUS)/Saisai Zheng (CHN) 6-3 6-2
3. kolo: Lyudmyla Kichenok (UKR)/Barbora KREJCIKOVA (CZE) 6-1 5-7 6-2
štvrťfinále: Gabriela Dabrowski (CAN)/Yifan Xu (CHN) 6-3 2-6 6-4
semifinále: Lucie HRADECKÁ/Kateřina SINIAKOVÁ (CZE) 2-6 5-7
Genova, Taliansko, ATP Challenger, AON Open, € 127,000, antuka, vonku:
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Johan BRUNSTROM (SWE)
1. kolo: Matteo BERRETTINI/Andrea PELLEGRINO (ITA) 6-3 6-1
štvrťfinále: Guillermo DURAN (ARG)/David MARRERO (ESP) 7-6(3) 7-5
semifinále: Tim PUETZ/Jan-Lennard STRUFF (GER) 4-6 5-7
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)
Štvorhra s: Roman JEBAVY (CZE)
1. kolo: Alexei POPYRIN (AUS)/Stefanos TSITSIPAS (GRE) 3-6 6-3 10-1
štvrťfinále: Tim PUETZ/Jan-Lennard STRUFF (GER) 6-4 6-7(2) 3-10
Bogota, Kolumbia, ATP Challenger, MILO OPEN, $50,000, antuka, vonku:
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo: Alejandro GONZALEZ (COL) 7-6(2) 7-5
2. kolo: Juan Pablo VARILLAS PATINO-SAMUDIO (PER) 6-3 6-1
štvrťfinále: Daniel Elahi GALAN (COL) 4-6 6-7(3)
Štvorhra s: Gerald MELZER (AUT)
1. kolo: Juan Pablo PAZ (ARG)/Pedro SAKAMOTO (BRA) 7-5 7-6(2)
štvrťfinále: Alejandro FALLA/Daniel Elahi GALAN (COL) 4-6 1-6
Káhira, Egypt, ITF Womens Circuit, Al-Solaimaneyah F23 Women's Future, 15 000 USD, antuka, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Maria ZOTOVA (RUS) 6-1 6-1
2. kolo: Nermeen SHAWKY (EGY) 6-0 6-1
štvrťfinále: Anna UREKE (RUS) 6-2 4-6 6-6 skreč Mihalíková
Štvorhra s: Fatma AL NABHANI (OMA) [1]
1. kolo: Snehal MANE (IND) / Warona MDLULWA (RSA) 6-1 6-0
štvrťfinále: Federica Joe GARDELLA (ITA) / Ina KAUFINGER (GER) bez boja
Praha, Česko, ITF Womens Circuit, Kuchyne Gorenje Prague Open 2017, 15 000 USD, antuka, vonku:
Barbora MATÚŠOVÁ (SVK)
1. kolo: Katerina KRIZOVA (CZE) 2-6 6-3 3-6
Sandra JAMRICHOVÁ (SVK)
1. kolo: Veronika VLKOVSKA (CZE) 2-6 6-3 4-6
Székesfehervár, Maďarsko, ITF Futures, XIXO Open Székesfehervár, 15 000 USD, antuka, vonku:
David Damian BRNA (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Dino HADZALIC (CRP) 6-3 6-0
finále kvalifikácie: Alexey ALESHCHEV (RUS) 6-3 6-0
1. kolo main draw: Andras NECZ (HUN) 4-6 6-4 6-1
2. kolo: Filip BERGEVI (SWE) 6-4 1-6 2-6
Alexander OVCHAROV (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Grega TERAZ (SLO) 1-2 skreč
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo: Denis KLOK (RUS) 6-4 4-6 6-3
2. kolo: Petr NOUZA (CZE) 6-7 3-6
Praha, Česko, juniorský ITF, Thun Czech Junior Open 2017, Grade 2, antuka, vonku:
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Wiktoria SASKA (POL) 5-0 skreč
3. kolo: Oksana SELEKHMETEVA (RUS) 4-6 4-6
Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Vanesa NIKOLOVOVA (CZE) 3-6 4-6
Štvorhra s: Lenka STARÁ (SVK) [2]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Karolína NOVÁKOVÁ (CZE) / Sarlota Sofie SIROTKOVA (CZE) 6-7(4) 6-2 [10-5]
štvrťfinále: Ivana SEBESTOVA (CZE) / Alexandra SILNA (CZE) 7-5 7-5
semifinále: Anastassiya ASTAKHOVA (KAZ) / Alise CERNECKA (LAT) [4] 3-6 6-7(5)
Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Darja SEMENISTAJA (LAT) 6-2 6-0
3. kolo: Diana PARRY (FRA) 0-6 1-6
Štvorhra s: Michaela KADLECKOVA (SVK) [8]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Petra CSABI (CZE) / DENISA HUNKOVA (CZE) 6-4 6-3
štvrťfinále: Karolina BERANKOVA (CZE) / Diane PARRY (FRA) [1] 2-6 0-6
Krištof MINÁRIK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Jan SEMERAK (CZE) bez boja
finále kvalifikácie: Kristian KUBIK (CZE) 6-3 6-4
1. kolo main draw: Daniil GLINKA (EST) 6-4 6-0
2. kolo: Evzen HOLIS (CZE) 0-6 4-6
Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo: Petra CSABI (CZE) 7-5 5-7 6-2
2. kolo: Alise CERNECKA (LAT) 3-6 6-4 1-6
Pavel SHUMEIKO (UKR)
1. kolo: Pietro MARTINETTI (ITA) 6-2 6-1
2. kolo: Anton MATUSEVICH (GBR) 6-7(5) 1-6
János FEKETE (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Filip Ioan CEARA (ROU) 7-5 6-3
finále kvalifikácie: Alvaro SAEZ-ROYUELA ARIZA (ESP) 6-4 6-7(3) 3-6
Štvorhra s: Kristof MINARIK (SVK)
1. kolo: Jan PLEVA (CZE)/Holger Vitus Nodskov RUNE (DEN) 6-0 4-6 [8-10]