Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Lesia TSURENKO (UKR) 6-1 6-4
3. kolo: Julia GOERGES (GER) 5-7 4-6
Lucie ŠAFÁŘOVÁ (CZE)
1. kolo: Sloane STEPHENS (USA) 4-6 6-7(5)
Štvorhra s: Barbora STRÝCOVÁ (CZE)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Alla KUDRYAVTSEVA (RUS)/Alicja ROSOLSKA (POL) 3-6 6-2 10-5
štvrťfinále: Asleigh BARTY/Casey DELLACQUA (AUS) 6-3 7-6(4)
semifinále: Yung-Jan Chan (TPE)/Martina HINGIS (SUI) 6-7(5) 2-6
Cincinnati, USA, WTA Premier 5, Western & Southern Open, $ 2 536 154, hard, vonku:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Aliaksandra SASNOVICH (BLR) 6-4 6-2
2. kolo: Madison KEYS (USA) 2-6 1-6
Štvorhra s: Daria GAVRILOVA (AUS)
1. kolo: Nadiia KICHENOK (UKR)/Anastasia RODIONOVA (AUS) 7-6(4) 0-6 10-8
2. kolo: Asleigh BARTY/Casey DELLACQUA (AUS) 4-6 1-6
Cordenons, Taliansko, ATP challenger, € 64,000 + H, ACQUA DOLOMIA TENNIS CUP, antuka, vonku:
Igor ZELENAY (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Giovanni AGOSTINETTO (ITA) 6-1 6-2
2. kolo kvalifikácie: Walter TRUSENDI (ITA) 6-2 2-6 7-6(3)
finále kvalifikácie: Christian LINDELL (SWE) 3-6 3-6
Štvorhra s: Matwe MIDDELKOOP (NED)
1. kolo: Ilija BOZOLJAC (SRB)/Flavio CIPOLLA (ITA) 6-4 6-2
štvrťfinále: Ariel BEHAR (URU)/Enrique LOPEZ-PEREZ (ESP) 6-3 3-6 10-6
semifinále: Tomasz BEDNAREK (POL)/Goncalo OLIVEIRA (POR) 6-4 6-1
finále: Roman JEBAVY/Zdenek KOLAR (CZE) 2-6 3-6
Moskva, Rusko, ITF Futures, Summer Cup, 15 000 USD, antuka, vonku:
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo: Egor NOSKIN (RUS) 6-3 6-4
2. kolo: Alexandr IGOSHIN (RUS) 7-5 6-1
štvrťfinále: Mikhail ELGIN (RUS) 2-6 6-7(1)
Meerbusch,, Nemecko, ATP challenger, € 43,000, TENNIS GRAND PRIX 2017 POWERED BY WBM , antuka, vonku:
Václav ŠAFRÁNEK (CZE)
1. kolo: Andre GHEM (BRA) 6-3 3-6 6-3
2. kolo: Steven DIEZ (CAN) 6-3 2-6 6-3
štvrťfinále: Nicola KUHN (ESP) 1-6 6-3 1-6
Vancouver, Kanada, ITF Womens Circuit, Odlum Brown VanOpen, 100 000 USD, hard, vonku:
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo: Silvia SOLER-ESPINOSA (ESP) 6-2 6-1
2. kolo: Patricia Maria TIG (ROU) 1-6 6-2 6-2
štvrťfinále: Carol ZHAO (CAN) 2-6 2-4 skreč
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Yanina WICKMAYER (BEL) 3-6 3-6
Leipzig, Nemecko, ITF Womens Circuit, Leipzig Open 2017, 25 000 USD, antuka, vonku:
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Arina Gabriela VASILESCU (ROU) 6-2 0-6 6-2
finále kvalifikácie: Federica ARCIDIACONO (ITA) 6-3 6-1
1. kolo main draw: Valentyna IVAKHNENKO (RUS) 2-6 3-6
Štvorhra s: Agnes BUKTA (HUN) [4]
1. kolo: Nadja BAY CHRISTIANS (ESP) / Sofia GOROVITS (GER) 6-2 6-3
štvrťfinále: Vivian HEISEN (GER) / Lisa MATVIYENKO (GER) 6-0 6-4
semifinále: Tereza MRDEZA (CRO) / Ankita RAINA (IND) [2] 3-6 6-7(4)
Istanbul, Turecko, ITF Futures, Koza WOS Cup, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ergi KIRKIN (TUR)
1. kolo: Bartosz WOJNAR (POL) 3-6 6-3 6-1
2. kolo: Fabrizio ORNAGI (ITA) 0-6 6-7(2)
Štvorhra s: Tommy BENNETT (GBR)
1. kolo: Cengiz AKSU (TUR) / Yanki EREL (TUR) 4-6 5-7
Kranj, Slovinsko, juniorský ITF, Triglav Open 2017, Grade 4, antuka, vonku:
Pavel SHUMEIKO (UKR)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Leonardo TADDIA (ITA) 6-2 0-6 6-2
3. kolo: Flavio COBOLLI (ITA) 7-6(5) 6-2
štvrťfinále: Lorenzo ROTTOLI (ITA) 6-0 6-4
semifinále: Gabriele BOSIO (ITA) 1-6 3-6
Štvorhra s: Oleksandr OVCHARENKO (UKR) [3]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Christopher FRANTZEN (GER) / Fabian PENZKOFER (GER) 6-3 6-1
štvrťfinále: Mattia BELLUCCI (ITA) / Duccio PETRENI (ITA) 6-1 3-6 7-10
Krakow, Poľsko, juniorský ITF, Charlie Berszakiewicz Memorial, Grade 5, antuka, vonku:
Vanda VARGOVA (SVK)
1. kolo: Rozalia GRUSZCZYNSKA (POL) 1-6 3-6
Lukáš BIELIK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Gabriel BILINSKI (POL) 4-6 6-1 2-6