Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Paríž, Francúzsko, Roland Garros, grandslamový turnaj, 36 000 000 eur, antuka, vonku:
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Yanina WICKMAYER (BEL) ?-?
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) ?-?
Lucie SAFAROVA (CZE)
1. kolo Veronica CEPEDE ROYG (PAR) ?-?
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo kvalifikácie: Conny PERRIN (SUI) 6-2 4-6 6-3
2. kolo kvalifikácie: Ipek SOYLU (TUR) 7-6(4) 2-6 6-3
finále kvalifikácie: Aleksandra KRUNIC (SRB) 3-6 6-3 6-3! POSTUP DO HLAVNEJ SÚŤAŽE!
1. kolo main draw: Lesia TSURENKO (UKR) 4-6 0-6
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo kvalifikácie: Misa EGUCHI (JPN) 6-1 6-2
2. kolo kvalifikácie: Victoria KAMENSKAYA (RUS) 7-6(2) 6-1
finále kvalifikácie: Miyu KATO (JPN) 3-6 6-3 4-6
POSTUP DO HLAVNEJ SÚŤAŽE AKO LUCKY LOSER
1. kolo main draw: Ana BOGDAN (ROU) 6-3 6-4
2. kolo main draw: Dominika CIBULKOVA (SVK) ?-?
Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Ivana JOROVIC (SRB) 7-6(4) 6-0
2. kolo kvalifikácie: Alexandra PANOVA (RUS) 7-5 5-7 7-6(3)
finále kvalifikácie: Marketa VONDROUSOVA (CZE) 1-6 4-6
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Destanee AIAVA (AUS) 7-6(5) 6-1
2. kolo kvalifikácie: Miyu KATO (JPN) 1-6 2-6
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Elias YMER (SWE) 6-3 3-6 4-6
Václav ŠAFRÁNEK (CZE)
1. kolo kvalifikácie: Denis KUDLA (USA) 4-6 1-6
Mestre, Taliansko, ATP challenger, 43 000 euro + H, antuka, vonku:
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Julian KNOWLE (AUT)
1. kolo: Sander GILLE/Joran VLIEGEN (BEL) 3-6 6-4 12-10
štvrťfinále: Isak ARVIDSSON (SWE) / Max SCHNUR (USA) 6-3 6-4
semifinále: Sekou BANGOURA (USA)/Ben MCLACHLAN (NZL) 4-6 6-1 10-6
finále: Ken Skupski / Neil Skupski (GBR) 7-5 4-6 5-10
Shymkent, Kazachstan, ATP challenger, 50 000 USD + H, antuka, vonku:
Hans PODLIPNIK-CASTILLO
Štvorhra s: Andrei VASILEVSKI (BLR)
1. kolo: Ivan GAKHOV/Alexey VATUTIN (RUS) 6-1 6-2
štvrťfinále: Andrey GOLUBEV/Aleksandr NEDOVYESOV (KAZ) 6-2 7-6(9)
semifinále: Konstantin KRAVCHUK (RUS)/ Denys MOLCHANOV (UKR) 7-6(3) 4-6 10-8
finále: Clement GEENS (BEL)/Juan Pablo PAZ (ARG) 6-4 6-2 DEBLOVÝ TITUL!!!
Hammamet, Tunisko, ITF Womens Circuit, Hammamet Open, 15 000 USD, antuka, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Vinciane REMY (FRA) 6-1 2-0 skreč Remy
2. kolo: Dalila SPITERI (ITA) 2-6 5-7
Štvorhra s: Naiktha BAINS (AUS)
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Margaux BOVY (BEL) / Anna Maria PROCACCI (ITA) 6-0 6-1
semifinále: Nathaly KURATA (BRA) / Eduarda PIAI (BRA) [4] 6-3 6-1
finále: Francesca BULLANI (ITA)/VERONICA NAPOLITANO (ITA) 4-6 6-1 [10-5] DEBLOVÝ TITUL!!!
Most, Česko, ITF Futures, CZE F2, 15 000 USD, antuka, vonku:
Vadym URSU (UKR)
1. kolo: Jan MERTL (CZE) 1-6 4-6
Balatonalmadi, Maďarsko, ITF Futures, XIXO Open Balatonalmadi, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ken ONISHI (JPN)
1. kolo: Gabor BORSOS (HUN) 1-6 1-6
David DAMIAN BRNA (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Marcell BARTAKOVICS (HUN) 6-1 4-6 1-6
Martin FEKIAČ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Rafael KIS BALAZS (HUN) 6-1 6-1
finále kvalifikácie: Andrej GLVAC (SVK) 2-6 1-6
Antalya, Turecko, ITF Womens Circuit, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, antuka, vonku:
Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Agne CEPELYTE (LTU) 6-2 6-1
finále kvalifikácie: Sofia DMITRIEVA (RUS) 4-6 4-6
Miláno, Taliansko, juniorský ITF, 58th Trofeo Bonfiglio - Campionati Internazionali d'Italia Juniores, Grade A, antuka, vonku:
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo: Bogdan PAVEL (ROU) 7-6(6) 6-3
2. kolo: Nicolas MEJIA (COL) 4-6 6-4 5-7
Štvorhra s: Jurij RODIONOV (AUT) [3]
1. kolo: Lorenzo MUSETTI (ITA) / Lorenzo ROTTOLI (ITA) 6-2 6-2
2. kolo: Alexandre ROTSAERT (USA) / Sangeet SRIDHAR (USA) 4-6 7-5 [10-5]
štvrťfinále: Naoki TAJIMA (JPN) / Alexey ZAKHAROV (RUS) 6-4 5-7 [8-10]
Barbora MATÚŠOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Veronica MASCOLO (ITA) 6-1 6-0
2. kolo kvalifikácie: Alexandra KRASNYAN (RUS) 6-0 6-0
finále kvalifikácie: Helene PELLICANO (MLT) 6-3 6-3
1. kolo main draw: Anastasia IAMACHKINE (PER) [6] 6-1 2-6 3-6
Štvorhra s: Victoria FLORES (USA)
1. kolo: Joanna GARLAND (TPE) / Elizabeth MANDLIK (USA) 4-6 6-4 [9-11]
Podgorica, Čierna Hora, juniorský ITF, Podgorica Open 2017, Grade 5, antuka, vonku:
János FEKETE (SVK)
1. kolo: Jake HERSEY (GBR) 3-6 3-6
Adam ARBET (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Marko GALIC (CRO) 1-6 1-6
Samuel PAULOVČÁK (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Marin JURKOVIC (CRO) 6-3 6-1
2. kolo kvalifikácie: Mladen NOVOCIC (MNE) 6-3 6-0
finále kvalifikácie: Tom ASIC KOVAC (SLO) 6-4 2-6 2-6
Hodmezovasarhely, Maďarsko, juniorský ITF, Hodmezovasarhely Cup , Grade 2, antuka, vonku:
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: Csenge FURAK (HUN) 6-2 2-6 6-2
2. kolo: Himari SATO (JPN) 3-6 6-2 4-6
Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Reka ZADORI (HUN) 7-5 7-5
2. kolo kvalifikácie: Andjela SKROBONJA (SRB) 6-1 4-6 6-2
finále kvalifikácie: Polina GUBINA (UKR) 6-1 6-3
1. kolo main draw: Lina GLUSHKO (ISR) 6-1 6-2
2. kolo: Lara SCHMIDT (GER) 3-6 1-6
Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Reka SZALAI (HUN) 7-6(7) 3-6 6-3
finále kvalifikácie: Kristyna LAVICKOVA (CZE) 6-2 5-7 3-6