Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Rím, Taliansko, WTA Premier 5, Internazionali BNL d'Italia, 3 076 495 USD, antuka, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Alize CORNET (FRA) 6-4 7-6(11)
3. kolo: Mona BARTHEL (GER) 3-6 6-0 6-0
štvrťfinále: Karolina PLISKOVA (CZE) 6-2 7-6(9)
semifinále: Garbine MUGURUZA (ESP) 4-1 skreč
finále: Simona HALEP (ROU) 4-6 7-5 6-1 WTA TITUL!!!
Štvorhra s: Olga SAVCHUK (UKR)
1. kolo: Shuko AOYAMA (JPN)/CHen LIANG (CHN) 6-4 6-2
2. kolo: Sania MIRZA (IND)/Yaroslava SHVEDOVA (KAZ) bez boja
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Barbora STRYCOVA (CZE) 6-4 3-4 skreč Kasatkina
Lucie ŠAFÁŘOVÁ (CZE)
1. kolo: Mirjana LUCIC-BARONI (CRO) 5-7 6-4 3-6
Heilbronn, Nemecko, ATP Challenger, NECKARCUP, €64,000 + H, antuka, vonku:
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo: Sam GROTH (AUS) 6-3 6-3
2. kolo: Alexander BUBLIK (KAZ) 4-6 6-3 6-3
štvrťfinále: Lorenzo GIUSTINO (ITA) 3-6 5-7
Václav ŠAFRÁNEK (CZE)
1. kolo kvalifikácie: Caio ZAMPIERI (BRA) 3-6 6-7(2)
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Adil SHAMASDIN (CAN)
1. kolo: Marcelo AREVALO (ESA)/Inigo CERVANTES (ESP) 6-4 6-4
štvrťfinále: Tuna ALTUNA (TUR)/David PEL (NED) 6-3 6-4
semifinále: Gero KRETSCHMER/Alexander SATSCHKO (GER) 4-6, 7-6(5), 10-8
finále: Roman JEBAVY (CZE) /Antonio SANCIC (CRO) 4-6 1-6
Samarkand, Uzbekistan, ATP challenger, Samarkand Challenger, $75,000 +H, antuka, vonku:
HANS PODLIPNIK (CHI)
1. kolo kvalifikácie: Shonigmatjon SHOFAYZIYEV (UZB) 5-7 6-3 6-3
2. kolo kvalifikácie: Vladimir IVANOV (EST) 6-3 4-6 4-6
Štvorhra s: Andrei VASILEVSKI (BLR)
1. kolo: Teymuraz GABASHVILI (RUS)/Ilya IVASHKA (BLR) 6-3 7-6(8)
štvrťfinále: Sergey BETOV/Yaraslav SHYLA (BLR) 6-1 6-4
semifinále: Prajnesh GUNNESWARAN / Vishnu VARDHAN (IND) 6-7(5) 6-3 2-10
Trnava, Slovensko, ITF Womens Circuit, EMPIRE Slovak Open 2017, 100 000 USD, antuka, vonku:
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Danka KOVINIC (MNE) 6-1 3-0 skreč Kovinic
2. kolo: Naomi BROADY (GBR) 6-2 2-6 7-6(5)
štvrťfinále: Anastasia POTAPOVA (RUS) 1-6 2-6
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo: Antonia LOTTNER (GER) 7-6(4) 6-3
2. kolo: Ekaterina ALEXANDROVA (RUS) 2-6 6-4 5-7
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Marketa VONDROUSOVA (CZE) 0-6 1-6
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo: Kurumi NARA (JPN) 1-6 0-6
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo: Veronica CEPEDE ROYG (PAR) 2-6 4-6
Sandra JAMRICHOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Gabriela PANTUCKOVA (CZE) 6-0 6-1
2. kolo kvalifikácie: Nicole MELICHAR (USA) 6-0 4-6 4-6
Lenka JURÍKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Katarina KUZMOVA (SVK) 6-0 6-0
2. kolo kvalifikácie: Pia KONIG (AUT) 3-6 0-6
Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Veronika KOBERLINGOVA (SVK) 5-7 2-6
Antalya, Turecko, ITF Futures, TENNIS ORGANISATION CUP, 15 000 USD, antuka, vonku:
David JURAS (SVK)
1. kolo: Jules OKALA (FRA) 4-6 4-6
Zamardi, Maďarsko, ITF Futures, XIXO Open Zamardi, 15 000 USD, antuka, vonku:
Ken ONISHI (JPN)
1. kolo: Michal SMID (CZE) 2-6 6-4 6-4
2. kolo: Tomislav JOTOVSKI (MKD) 6-4 2-6 4-6
David Damian BRNA (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Rafael KIS BALAZS (HUN) 6-0 6-1
finále kvalifikácie: Denis KLOK (RUS) [2] 3-6 5-7
Alexander OVCHAROV (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
finále kvalifikácie: Domen GOSTINCAR (SLO) 6-7(2) 2-6
Štvorhra s: Denis KLOK (RUS)
1. kolo: Gergely KISGYORGY (HUN) / Zsombor PIROS (HUN) 0-6 2-6
Praha, Česko, ITF Futures, RPM PRAGUE OPEN 2017, 15 000 USD, antuka, vonku:
Filipp KEKERCHENI (UKR)
1. kolo: Vadym URSU (UKR) 6-0 6-1
2. kolo: Pavel KOTOV (RUS) 4-6 6-2 4-6
Štvorhra s: Daniel NOLAN (AUS)
1. kolo: Antonin BOLARDT (CZE) / Jiri VACHTL (CZE) 6-2 6-4
štvrťfinále: Nathan ESHMADE (AUS) / Scott PUODZIUNAS (AUS) [2] 6-7(4) 1-2 skreč
Vadym URSU (UKR)
Štvorhra s: David POLJAK (CZE) [4]
1. kolo: Daniel PATY (CZE) / Jan VALENTA (CZE) 4-6 6-7(4)
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Marko PASALIC (CZE) 6-1 6-0
2. kolo kvalifikácie: Alex HEDMAN (FIN) 6-4 6-2
finále kvalifikácie: Adrian OBERT (GER) 6-3 6-7(2) 2-6
Martin FEKIAČ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Simon CARR (IRL) 2-6 3-6
Santa Croce Sull'Arno, Taliansko, juniorský ITF, 39th Torneo "Città Di Santa Croce" Mauro Sabatini, Grade 1, antuka, vonku:
Barbora MATÚŠOVÁ (SVK)
1. kolo: Laura Sofia RICO GARCIA (COL) 6-3 6-1
2. kolo: I-Hsain CHO (SVK) 6-2 7-5
3. kolo: Victoria FLORES (USA) 3-6 1-6
Štvorhra s: Vlada KOVAL (RUS)
1. kolo: Thasaporn NAKLO (THA) / Laura Sofia RICO GARCIA (COL) 6-4 4-6 [10-8]
2. kolo: Lulu SUN (SUI) / Xiyu WANG (CHN) [3] 2-6 7-5 [16-14]
štvrťfinále: Ylena IN-ALBON (SUI) / Simona WALTERT (SUI) [5] 1-6 3-6
Mödling, Rakúsko, juniorský ITF, 38. International Spring Bowl, Grade 2, antuka, vonku:
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: Nika RADISIC (SLO) 1-6 1-6
Kiara PETROVICKÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Alina MICHALITSCH (AUT) 7-6(2) 6-1
2. kolo kvalifikácie: Tina CVETKOVIC (SLO) 3-6 3-6
Budapešť, Maďarsko, juniorský ITF, 10th ETC Cup, Grade 4, antuka, vonku:
Krištof MINÁRIK (SVK) [16]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Dan Mihai NASTASE (ROU) 6-3 6-0
3. kolo: Agustin RIQUELME COPPRAI (ARG) 3-6 6-3 6-3
štvrťfinále: Peter MAKK (HUN) 1-6 3-6
Adam ARBET (SVK)
1. kolo: Fabian PENZKOFER (GER) 4-6 3-6
Štvorhra s: Lukas PALOVIC (SVK)
1. kolo: Balazs BALASSA (HUN) / Bence TAMAS (HUN) bez boja
2. kolo: Jakub GRZEGORCZYK (POL) / Filip KOLASINSKI (POL) [7] 6-1 4-6 [10-6]
štvrťfinále: Giacomo DAMBROSI (ITA) / Michele VIANELLO (ITA) [3] bez boja
David ČIERNY (SVK)
1. kolo: Martin HLAVACKA (CZE) 6-3 6-4
2. kolo: Daniel KHIN (HUN) 6-4 3-6 2-6
Štvorhra s: Jan VEHOVEC (SLO) [8]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Richard DULGANOV (HUN) / Ivan Noel HORNUNG (HUN) 7-6(1) 6-4
štvrťfinále: Artur KULIBABA (LAT) / Andras NECZ (HUN) [2] 2-6 4-6
János FEKETE (SVK)
1. kolo: Ivan Noel HORNUNG (HUN) 7-5 6-4
2. kolo: Karim BENDJAMAA (ALG) 3-6 7-5 6-7(5)
Štvorhra s: Kristof MINARIK (SVK)
1. kolo: Dominik BUZONICS (HUN) / Zsombor VELCZ (HUN) bez boja
2. kolo: Artur KULIBABA (LAT) / Andras NECZ (HUN) [2] 4-6 2-6
Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: Leonarda JANKO (CRO) 6-2 6-1
2. kolo: Klara NOVAKOVA (CZE) 6-2 6-2
štvrťfinále: Adrienn HORVATH (HUN) 6-2 1-6 6-7(7)
Stella KOVAČIČOVÁ (SVK)
1. kolo: Ema HORVAT (SLO) 6-3 6-0
2. kolo: Dorka DRAHOTA SZABO (HUN) 6-1 7-5
štvrťfinále: Nevena SOKOVIC (SRB) 2-6 3-6