Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
WTA Premier 5 Dubai, UAE, 2 365 250 USD, hard, vonku:
Elina SVITOLINA (UKR)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Saisai ZHENG (CHN) 7-5 6-1
3. kolo: Christina McHALE (USA) 4-6 6-4 6-3
štvrťfinále: Lauren DAVIS (USA) 6-0 6-4
semifinále: Angelique KERBER (GER) 6-3, 7-6(3)
finále: Caroline WOZNIACKI (DEN) 6-4 6-2 DRUHÝ WTA TITUL V TOMTO ROKU!!!
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Caroline WOZNIACKI (DEN) 2-6, 5-7
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo kvalifikácie: Paula GONCALVES (BRA) 6-3, 6-3
finále kvalifikácie: Gabriela DABROWSKI (CAN) 4-6, 7-6(5), 6-1 POSTUP DO MAIN DRAW!!!
1. kolo: Anastasia PAVLYUCHENKOVA (RUS) 7-6(6), 2-6, 6-4
2. kolo: Qiang WANG (CHN) 3-6, 1-6
ITF juniors, Siauliai, LIT, Grade 2, hard
Martin FEKIAČ (SVK)
1. kolo: Martin BORISIOUK (BLR) 6-1 4-6 6-1
2. kolo: Jesper De Jong (NED) 7-5 6-4
štvrťfinále: Barnaby SMITH (GBR) 7-6(5) 4-6 2-6
Štvorhra s: Oleksii Krutykh (UKR)
1. kolo: Aleksandr Kalinin (BLR) / Zhan Skindzer (BLR) 6-3 6-1
štvrťfinále: Wojciech Marek (POL) / len Schouten (NED) /No.2 seed/ 7-5 6-1
semifinále: Aliaksandr Liaonenka (BLR) / Alexander Zgirovsky (BLR) 3-6 6-7(4)
Adriana ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo: Alexandra VIKTOROVITCH (SWE) 7-6(1) 1-6 0-6
Štvorhra s: Oana Smaranda Corneanu (ROU)
1. kolo: Kamilla Bartone (LAT) / Deniza Marcinkevica (LAT) 5-7 1-6
Bergamo, Taliansko, ATP Challenger, Internazionali di Tennis, 64 000 €, hard, hala:
Igor ZELENAY (SVK)
Štvorhra s: Gero KRETSCHMER(GER)
1. kolo: Matteo BERRETTINI/Lorenzo SONEGO 6-3 7-5
štvrťfinále: Julian KNOWLE (AUT)/Adil SHAMASDIN (CAN) 7-5 6-7(2), 3-10
Cuernavaca, Mexiko, ATP Challenger, Morelos Open, 50 000 USD, hard, vonku:
Hans PODLIPNIK-CASTILLO (CHI)
Štvorhra s: Nicolas JARRY(CHI)
1. kolo: Austin KRAJICEK/Jackson WITHROW (USA) 3-6 4-6
WTA International BUDAPEST, Hungary, 236 750 USD, hard, hala:
Lucie ŠAFÁŘOVÁ (CZE)
1. kolo: Magda LINETTE (POL) 6-0, 5-7, 7-6(4)
2. kolo: Su-Wei HSIEH (TPE) 6-2 6-1
štvrťfinále: Aliaksandra SASNOVICH (BLR) 6-3 7-5
semifinále: Catherine Witthoeft (GER) 6-4 6-3
finále: Timea BABOS (HUN) 7-6(4), 4-6, 4-6
Štvorhra s: Timea BABOS (HUN)
1. kolo: Jana Čepelová/Barbora Krejčíková 7-5 6-3
2. kolo: Agnes BUKTA/Fanny STOLLAR 6-2 6-0
semifinále: Arina RODIONOVA (AUS)/Galina VOSKOBOEVA (KAZ) bez boja
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Tereza SMITKOVÁ (CZE) 2-6, 2-6
Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Valeria SAVINYKH (RUS) 6-1, 6-7(5), 6-3
finále kvalifikácie: Ana BOGDAN (ROU) 6-4, 6-3
1. kolo hlavnej súťaže: Naomi BROADY (GBR) 3-6 6-4 6-3
2. kolo: Timea BABOS (HUN) 3-6 2-6
Kateryna KOZLOVA (UKR)
1. kolo: Pauline PARMENTIER (FRA) 6-7(3), 6-7(2)
Rancho Santa Fe, USA, ITF, 25 000 USD, hard, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Madison BOURGUIGNON (USA) 7-6(1), 7-6(4)
2. kolo kvalifikácie: Katerina KRAMPEROVA (CZE) 6-1, 6-1
finále kvalifikácie: Anhelina KALININA (UKR) 4-6 0-6
1. kolo main draw (lucky loser): Anhelina KALININA (UKR) 1-6 0-6
Hammamet, Tunisko, ITF, 15 000 USD, antuka, vonku:
Martin BLAŠKO (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Louis Tessa (FRA) 4-6, 3-6
Vivien JUHÁSZOVÁ (SVK)
1. kolo: Manca PISLAK (SLO) 6-3 6-2
2. kolo: Giorgia MARCHETTI (ITA) 4-6 1-6
Štvorhra s: Kamila KERIMBAYEVA (KAZ) [1]
1. kolo: Mirjam BJORKLUND (SWE) / Adna SOFRADZIJA (SWE) 6-1 4-6 10-6
štvrťfinále: VERONICA NAPOLITANO (ITA) / Miriana TONA (ITA) 6-2 6-4
semifinále: Ida JARLSKOG (SWE) / Julia ROSENQVIST (SWE) 1-6 5-7
Sadafmoh Tolibova (BLR)
1. kolo: Miriana TINA (ITA) 4-6 6-4 6-3
2. kolo: Nastassja BURNET (ITA) 2-6 2-6
Antalya, Turecko, ITF, 15 000 USD, hard, vonku:
Patrik FABIAN (SVK)
1. kolo: Matvey KHOMENTOVSKIY (RUS) 6-2 6-3
2. kolo: Alexander LAZOV (BUL) 2-6 0-2 skreč Fabian
Štvorhra s: Filip KEKERCHENI (UKR)
1. kolo: Tuna ALTUNA (TUR) / Aleksandar LAZOV (BUL) 7-6(1) 7-5
štvrťfinále: Kirill DMITRIEV (RUS) / Jurabek KARIMOV (UZB) bez boja
Filip KEKERCHENI (UKR)
1. kolo: Gibril DIARA (AUT) 6-4, 4-6, 6-7(5)
Vadym URSU (UKR)
1. kolo: Alexios HALEBIAN (USA) 3-6, 7-6(4) skreč
2. kolo: Mariano KESTELBOIM (ARG) 6-1, 6-2
štvrťfinále: Marsel ILHAN (TUR) 6-7(10), 4-6
Štvorhra s: Vladimir Uzhylovsky (UKR)
1. kolo: Alp SENTAY (TUR) / Sefa SULUOGLU (TUR) 6-2, 6-1
štvrťfinále: Altug CELIKBILEK (TUR) / Mariano KESTELBOIM (ARG) [3] 6-3, 6-4
semifinále: Kirill DMITRIEV (RUS) / Jurabek KARIMOV (UZB) 6-1, 1-6, 10-6
finále: Ivan SABANOV (CRO) / Matej SABANOV (CRO) [1] 6-7(4), 2-6
Artem Dubrivnyy (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Francesco SALVIATO (ITA) 6-3, 6-2
2. kolo kvalifikácie: Francesco FERRARI (ITA) 6-0, 6-2
Finále kvalifikácie: Gijs BROUWER (NED) 6-1, 6-4 POSTUP DO MAIN DRAW
1. kolo: Dmitry POPKO (KAZ) 1-6, 6-7(5)
Alexander Ovcharov (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Domagoj BILJESKO (CRO) 3-6, 3-6
ITF Cairo, Egypt, 15 000 USD, antuka, vonku
David JURAS (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Clement TABUR (FRA) 4-6, 4-6
Cadolzburg, Nemecko, ITF juniors, Grade 4, koberec:
David ČIERNY (SVK)
1. kolo: Christopher FRANTZEN (GER) 6-7(5), 1-6
Štvorhra s: Krištof Minárik (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Jakob Cadonau (GER) / Frederic Schlossmann (GER) 7-5, 7-5
štvrťfinále: Brian Bencic (SUI) / Alexandros Skorilas (GRE) /No.4 seed/ 4-6, 6-3, 10-8
semifinále: Mischa LANZ (SUI) / Arthur NEUHAUS (SUI) [7] 6-4 6-2
finále: Fynn KUENKLER (GER) / Bastien PRESUHN (GER) [6] bez boja TITUL VO ŠTVORHRE!
Nina STANKOVSKÁ (SVK)
1. kolo: Isabella PFENNIG (GER) 3-6, 6-1, 2-6
Štvorhra s: Alexandra Vecic (GER)
1. kolo: Celine Fritsch (GER) / Sofia Markova (GER) 6-2, 6-1
2. kolo: Lara Schmidt (GER) / Eva Marie Voracek (GER) /No.1 seed/ 4-6, 2-6
Čierny s Minárikom po úspechu v Nemecku: