Hráči a hráčky do 18 rokov bojovali o tituly halových majstrov Slovenska. Chlapci nastúpili na M-SR v klube ŠK Pepas Slovenská Ľupča, zatiaľ čo dievčatá sa stretli v OZ ŠK Odema Púchov.
Chlapci – dvojhra:
Martin Fekiač
1. kolo: Matúš Hadidom 6:1 6:0
2. kolo: Samuel Puškár 6:2 6:3
štvrťfinále: Martin Dobrý 6:0 6:0
semifinále: David Čierny 6:1 6:1
finále: Kevin Kurtin 6:3 6:2 - DORASTENECKÝ HALOVÝ MAJSTER SR!!!
David Čierny
1. kolo: Nikolas Koňarik 6:0 6:2
2. kolo: Jakub Kaťuch 6:4 7:6(2)
štvrťfinále: János Fekete 6:1 7:5
semifinále: Martin Fekiač 1:6 1:6
Samuel Paulovčák
1. kolo: Samuel Grman 4:6 6:3 6:4
2. kolo: Andrej Krajčík 6:2 6:3
štvrťfinále: Alex Mokrý 6:1 7:6(7)
semifinále: Kevin Kurtin 6:1 6:7(4) 3:6
János Fekete
1. kolo: Dušan Oberta 6:3 6:1
2. kolo: Marko Grnáč 6:4 6:3
štvrťfinále: David Čierny 1:6 5:7
Lukáš Bielik
1. kolo: Samuel Peško 6:3 7:6(6)
2. kolo: Martin Dobrý 3:6 3:6
Tomáš Lánik
1. kolo: Lukáš Palovič 5:7 1:6
Dievčatá – dvojhra:
Lenka Stará
1. kolo: Alexandra Matejčíková 6:1 6:3
2. kolo: Bianca Behúlová 6:2 6:2
štvrťfinále: Andrea Mayerová 6:1 6:3
semifinále: Katarína Kužmová 1:6 0:1 skreč
Kiara Petrovická
1. kolo: Natália Schwarcová 6:4 6:1
2. kolo: Natália Seduchová 3:6 6:2 6:2
štvrťfinále: Michaela Krausková 7:5 4:6 1:6
Chiara Renáta Supák
1. kolo: Tatiana Šimová 2:6 3:6
Chlapci – štvorhra:
Samuel Paulovčák, Martin Fekiač
1. kolo: voľno
štvrťfinále: Kurtin, Polakovič 6:4 6:2
semifinále: Dobrý, Baláži 6:4 3:6 10:5
finále: Fekete, Minárik 2:6 4:6
Lukáš Bielik, Tomáš Lánik
1. kolo: Koňarik, Moncoľ 6:3 7:5
štvrťfinále: Dobrý, Baláži 6:2 4:6 8:10
János Fekete, Krištof Minárik
1. kolo: voľno
štvrťfinále: Kucbeľ, Grnáč 6:2 3:6 10:5
semifinále: Grman, Mokrý 6:4 6:3
finále: Paulovčák, Fekiač 6:4 6:2 DORASTENECKÍ HALOVÍ MAJSTRI SR!!!
Dievčatá – štvorhra:
Kiara Petrovická, Romana Čisovská
1. kolo: voľno
štvrťfinále: Meri, Malinak 6:2 6:1
semifinále: Kerdíková Mayerová 7:5 7:5
finále: Junasová, Krausková 6:3 2:6 8:10
Chiara Renáta Supák, Alexandra Matejčíková
1. kolo: Jobbágyová, Hláčiková 6:3 6:4
štvrťfinále: Šimová, Koberlingová 0:6 2:6