Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Melbourne, Australia, Australian Open Junior Championships, tvrdý povrch, vonku:
Ergi KIRKIN (TUR)
1. kolo: Olukayode Alafia Damina AYENI (USA) 6-4 6-4
2. kolo: Chase FERGUSON (AUS) 6-7(4) 4-6
Koblenz, Nemecko, ATP Challenger, dotácia 43 000 eur, tvrdý povrch, hala:
Hans Podlipnik-Castillo (CHI)
1. kolo kvalifikácie: Roman SAFIULLIN (RUS) 5-7 3-6
Štvorhra s: Andrei Vasilevski (2)
1. kolo: Marcelo Arevalo/Marco Trungelliti 6-2, 7-5
štvrťfinále: Rameez Junaid (AUS)/Andreas Mies (GER) 6-2 7-6(4)
semifinále: Teymuraz Gabashvili (RUS)/Alessandro Motti (ITA) 6-3 3-6 10-7
finále: Roman Jebavy/Lukas Rosol (CZE) 7-5 3-6 16-14 TITUL VO ŠTVORHRE!
VIAC INFO: http://www.empire-tennis-academy.com/sk/blog/podlipnik-opat-vo-finale-teraz-v-nemeckom-koblenzi
Igor Zelenay (SVK)
Štvorhra s: Gero Kretschmer (GER)
1. kolo: Tomasz Bednarek (POL) /Antonio Sancic (SRB) 3-6 2-6
Oberpullendorf, Rakúsko, ITF junior, Sport Hotel Kurz - Junior Classic 18 & Under, koberec, hala:
Lenka STARÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Anna GROSS (AUT) 5-7 6-2 6-2
3. kolo: Valeriya OLYANOVSKAYA (RUS) 6-1 6-2
štvrťfinále: Elena GRIESSNER (AUT) 6-1 6-1
semifinále: Manon LEONARD (FRA) 6-2 6-2
finále: Federica ROSSI (ITA) [12] 6-4 7-6(2) PRVÝ SINGLOVÝ ITF TITUL MEDZI JUNIORKAMI!
VIAC INFO: http://www.empire-tennis-academy.com/sk/blog/lenka-stara-vo-finale-juniorskeho-turnaja-v-rakusku
David Čierny (SVK)
1. kolo: Zlatan PALAZOV (BUL) 3-6 6-7(0)
Štvorhra s: Zlatan PALAZOV (BUL) [6]
1. kolo: Rok KOMAC (SLO) / Tin KRSTULOVIC (SLO) bez boja
2. kolo:Antun KATANEC (CRO) / Luka MRSIC (AUT) 3-6 2-6
Samuel Paulovčák (SVK)
1. kolo: Doru Junior BORSAN (ROU) 3-6 4-6
Veštec, Česká republika, juniorský ITF, RPM Junior Open 2017, koberec, hala:
Artem DUBRIVNYY (RUS)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Antonín ŠTĚPÁNEK (CZE) 6-1 6-3
3. kolo: Marceau COURTALON (FRA) 6-1 6-1
štvrťfinále: Konstantin KIROVSKI (SRB) 6-1 7-5
semifinále: Nikita MASHTAKOV (UKR) bez boja
Štvorhra s: Alejandro DAVIDOVICH FOKINA (ESP)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Martin BORISIOUK (BLR) / Aliaksandr LIAONENKA (BLR) 6-2 6-4
štvrťfinále: Aidan MCHUGH (GBR) / Hamish STEWART (GBR) [8] 7-5 6-0
semifinále: Simen Sunde BRATHOLM (NOR) / Karl FRIBERG (SWE) [5] 6-4 6-4
finále: David JURAS (SVK) / Nikita MASHTAKOV (UKR) [2] bez boja
Barbora MATÚŠOVÁ (SVK)
1. kolo: Natalia BOLTINSKAYA (RUS) 6-2 2-6 6-7(5)
David JURAS (SVK)
1. kolo: Vítek HORÁK (CZE) 6-4 3-6 6-1
2. kolo: Matvey MININ (RUS) 3-6 6-7(9)
Štvorhra s : Nikita MASHTAKOV (UKR) [2]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Riccardo DI NOCERA (ITA) / Andrew PAULSON (CZE) 4-6 6-2 [10-8]
štvrťfinále: Evzen HOLIS (CZE) / Jiri LEHECKA (CZE) 7-6(6) 6-3
semifinále: Antonin STEPANEK (CZE) / Ondrej STYLER (CZE) 2-6 6-2 [10-7]
finále: Alejandro DAVIDOVICH FOKINA (ESP) / Artem DUBRIVNYY (RUS) [1] bez boja TITUL VO ŠTVORHRE!
Martin FEKIAČ (SVK)
1. kolo: Neil OBERLEITNER (AUT) 6-2 6-1
2. kolo: Patrik RIKL (CZE) 3-6 6-4 7-6(2)
3. kolo: Konstantin KIROVSKI (SRB) 2-6 4-6
Adriána ŠENKÁROVÁ (SVK)
1. kolo: Ksenia DOMNINA (RUS) 3-6 3-6
Káhira, Egypt, ITF, Al-Solaimaneyah EGY F1 Women's Future, 15 000 USD, antuka, vonku:
Chantal ŠKAMLOVÁ (SVK)
1. kolo: Lisa-Marie MAETSCHKE (GER) 7-6(4) 6-2
2. kolo: Petia ARSHINKOVA (BUL) 6-4 6-0
štvrťfinále: Cristina ENE (ROU) 3-6 6-2 5-7
Štvorhra s: Ayaka OKUNO (JPN)
1. kolo: voľný žreb
štvrťfinále: Lin MA (CHN) / Junsai WANG (CHN) 7-5 6-1
semifinále: Carlota MOLINA MEGIAS (ESP) / Anastasia YAKIMOVA (BLR) 4-6 6-4 [10-8]
Finále: Fatma AL NABHANI (OMA) / Sandra SAMIR (EGY) [3] 4-6, 6-4, 10-6 TITUL VO ŠTVORHRE!
Melbourne, Austrália, Australian Open, grandslam, tvrdý povrch, vonku:
Daria KASATKINA (RUS) [23]
1. kolo: Shuai Peng (CHN) 0-6, 6-7
Elina SVITOLINA (UKR) [11]
1. kolo: Galina VOSKOBOEVA (KAZ) 6-0, 6-2
2. kolo: Julia Boserup (USA) 6-4 6-1
3. kolo: Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 5-7 6-4 3-6
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Jasmine PAOLINI (ITA) 6-3 6-4
2. kolo kvalifikácie: Jamie LOEB (USA) 4-6 7-5 6-2
finále kvalifikácie: Virginie RAZZANO (FRA) 6-3 7-5
1. kolo hlavnej súťaže: Ying-Ying DUAN (CHN) 3-6, 4-6
Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Sesil KARATANTCHEVA (KAZ) 6-3 6-2
2. kolo kvalifikácie: Alexandra KRUNIC (SRB) 6-2 6-1
finále kvalifikácie: Anastasiya KOMARDINA (RUS) 6-4 6-2
1. kolo hlavnej súťaže: Monica NICULESCU (ROU) 6-2 4-6 6-4
2. kolo: Karolína PLÍŠKOVÁ (CZE) 0-6 2-6
Andrej MARTIN (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Laslo DJERE (SRB) 0-6 2-6
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo kvalifikácie: Dalila JAKUPOVIC (SLO) 2-6 7-6(5) 7-5
2. kolo kvalifikácie: Vera LAPKO (BLR) 7-5 3-6 6-3
finále kvalifikácie: Lin ZHU (CHN) 6-7(4) 4-6
Petit-bourg, Francúzsko, ITF, OPEN FEMININ DE PETIT BOURG, 15 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Tereza MIHALÍKOVÁ (SVK)
1. kolo: Mara Schmidt (USA) 6-2 5-7 6-1
2. kolo: Monika KILNÁROVÁ (CZE) 4-6 3-6
Štvorhra s: Sanaz MARAND (USA) T[1]
1. kolo:Sara CAKAREVIC (FRA) / Emmanuelle SALAS (FRA) 5-7 6-1 [10-8]
štvrťfinále: Desirae KRAWCZYK (USA) / Giuliana OLMOS (MEX) 6-3 2-6 10-12
Ergi KIRKIN (TUR) [13]
Traralgon, Austrália, ITF Junior, Grade 1, tvrdý povrch, vonku:
1. kolo: Chase FERGUSON (AUS) 6-3 6-7(3) 6-3
2. kolo: Max STEWART (GBR) 1-6 6-2 6-0
3. kolo: Mikhail SOKOLOVSKIY (RUS) 6-1 6-3
Štvrťfinále: Corentin MOUTET (FRA) 1-6 3-6
Štvorhra s: Corentin MOUTET (FRA) [4]
1. kolo: Tristan BOYER (USA) / Siphosothando MONTSI (RSA) 6-2 6-2
2. kolo: Kaya GORE (TUR) / Federico IANNACCONE (ITA) 6-4 6-3
štvrťfinále: Dan ADDED (FRA) / Matteo MARTINEAU (FRA) [8] 6-1 6-2
semifinále: Francesco FORTI (ITA) / Mattia FRINZI (ITA) 4-6 4-6
Antalya, Turecko, ITF Futures, 15 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Alexander OVCHAROV (RUS)
1. kolo kvalifikácie: voľný žreb
2. kolo kvalifikácie: Semen TRIPOLSKIY (RUS) 2-6 6-4 6-3
finále kvalifikácie: Gabriel DONEV (BUL) 3-6 6-3 2-6
Kaarst, Germany, ITF Futures, 15 000 USD, koberec, hala:
Vadym URSU (UKR)
1. kolo: Colin VAN BEEM (NED) 6-4 6-3
2. kolo: Nel PAUFFLEY (GBR) 6-2 6-3
štvrťfinále: Vincent JAENSCH-MUELLER (GER) 6-3 4-6 6-1
semifinále: Oscar OTTE (GER) 2-6 3-6
Štvorhra s: Vladimir IVANOV (EST) [4]
1. kolo: Yannick Stephan BORN (GER) / Valentin GUENTHER (GER) 6-3 6-3
štvrťfinále: Pirmin HAENLE (GER) / Eero VASA (FIN) bez boja
semifinále: David PEL (NED) / Joran VLIEGEN (BEL) [1] 6-3 1-6 7-10