Sumár výsledkov hráčov klubu TC EMPIRE Trnava a EMPIRE Tennis Academy v aktuálnom týždni.
Happy Valley, Austrália, City of Onkaparinga Tennis Challenger, ATP Challenger, 75 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Hans PODLIPNIK - CASTILLO (CHI)
Štvorhra s: Max SCHNUR (USA) [1]
1. kolo: Tatsuma ITO (JPN) / James MCGEE (IRL) 6-4 7-6(4)
Štvrťfinále: Marinko MATOSEVIC (AUS) [WC] / Bradley MOUSLEY (AUS) [WC] 6-3 7-6(8)
Semifinále: Marcelo AREVALO (ESA) [4] / Joao SOUZA (BRA) [4] 6-4 6-3
Finále: Steven DE WAARD (AUS) / Marc POLMANS (AUS) 7-6(5) 4-6 10-6 TITUL!!!
Auckland, Nový Zéland, ASB Classic, WTA International, 250 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Anna BLINKOVA (RUS)
1. kolo kvalifikácie: Dalma GÁLFI (HUN) 6-4 1-6 6-4
2. kolo kvalifikácie: Taylor TOWNSEND (USA) [6] 2-6 6-4 3-6
Shenzhen, Čína, Shenzhen Open, WTA International, 750 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Ons JABEUR (TUN)
1. kolo kvalifikácie: Sara SORRIBES TORMO (ESP) [2] 6-0 6-3
Finále kvalifikácie: Fangzhou LIU (CHN) 6-2 6-2
Hlavná súťaž: Ons JABEUR (TUN) [Q]
1. kolo: Stefanie VOEGELE (SUI) [Q] 6-0 6-2
2. kolo: Nina STOJANOVIC (SRB) [Q] 6-4 3-6 3-6
Brisbane, Austrália, Brisbane International, WTA Premier, 1 000 000 USD, tvrdý povrch, vonku:
Rebecca ŠRAMKOVÁ (SVK)
1. kolo kvalifikácie: Kateryna BONDARENKO (UKR) [1] 5-7 6-4 6-7(6)
Kateryna KOZLOVA (UKR) [6]
1. kolo kvalifikácie: Sara TOMIC (AUS) [WC] 6-4 6-4
2. kolo kvalifikácie: Sachia VICKERY (USA) 6-3 6-1
Finále kvalifikácie: Bethanie MATTEK - SANDS (USA) 3-6 6-4 2-6
Daria KASATKINA (RUS)
1. kolo: Irina - Camelia BEGU (ROU) 6-3 6-3
2. kolo: Garbiňe MUGURUZA (ESP) [4] 5-7 6-3 6-7(7)
Štvorhra s: Irina - Camelia BEGU (ROU)
1. kolo: Kateryna BONDARENKO (UKR) / Yulia PUTINTSEVA (KAZ) 6-2 6-0
Štvrťfinále: Bethanie MATTEK - SANDS (USA) [1] / Sania MIRZA (IND) [1] 4-6 6-4 [5-10]
Elina SVITOLINA (UKR) [6]
1. kolo: Monica PUIG (PUR) 6-3 6-3
2. kolo: Shelby ROGERS (USA) 7-5 2-6 7-5
Štvrťfinále: Angelique KERBER (GER) [1] 6-4 3-6 6-3
Semifinále: Karolína PLÍŠKOVÁ (CZE) [3] 2-6 4-6
Štvorhra s: Sara ERRANI (ITA)
1. kolo: Samantha STOSUR (AUS) / Shuai ZHANG (CHN) 6-1 4-6 [5-10]