Majstrovstvá Európy družstiev pod názvom Winter Cup sú neoddeliteľnou súčasťou medzinárodnej termínovej listiny. Tento rok boli na základe výsledkov halových majstrovstiev Slovenska do 12 rokov nominované na reprezentačný výjazd do 12 rokov Romana Zelenayová, Karolína Šašková a Emma Tothová. Vedúcim trénerom bol Tomáš Boleman. Dievčatá v rakúskom Neudorfle vynikajúco reprezentovali a obsadili celkové 3. miesto. 

Reprezentačný výjazd začal krátkym sústredením v našom areáli, kde si dievčatá v stredu podvečer spoločne zatrénovali a vo štvrtok 28.1. vyrazili do dejiska turnaja Neudorflu poblíž rakúsko-slovenských hraníc. Dievčatám žreb prial, keď v prvom kole sa stretli s Kosovom, ktorý bol prvýkrát účastníkom takéhoto podujatia. Dievčatá zvládli všetky zápasy a vyhrali poľahky 3/0. Druhý hrací deň nás čakal súper iných kvalít a to konkrétne Veľká Británia. Na úvodnu dvojhru nastúpila Karolína a veľmi dobrým výkonom držala s Angličankou krok. Rozhodújuci bol vstup do tretieho setu, kedy sa Angličanka ujala rýchlo vedenia 3/0 a následne odolala Karolíne vrátiť sa do zápasu. Karolína zanechala na dvorci veľmi dobrý dojem, ale prvý bod sa jej nepodarilo i tak získať po výsedku 3/6 6/2 1/6. Na druhú dvojhru nastúpili jednotky a Romana odohrala veľmi dobrý zápas proti vyspelej súperke. Angličanka ukázala obrovský potenciál, ale Romana sa nezľakla a bojovala až do poslednej loptičky. Prvý set bol v prospech súpera 6/2 a Romana mala na dosah obrat, keď v druhom sete zo 4/5 otočila na 6/5, ale Angličanka ustála situáciu a zápas získala v tiebreaku. Vo štvorhre sa predstavila Emma s Karolínou a prehrali 2/6 2/6.

V súboji o tretie miesto sme sa stretli s domácim Rakúskom a dievčatá dokázali zmobilizovať sily na posledný zápas. Karolína ani Romana nedali svojim súperkám šancu a po setoch 6/1 6/1 a 6/3 6/2 sme zápas rozhodli ešte pred záverečnou štvorhrou. Do štvorhry nastúpili Romana s Emmou a dovolili uhrať súperkám iba 1 hru.

Všetkým dievčatám patrí obrovské poďakovanie za predvedené výkony. Dievčatá sa previedli po prvýkrát na takejto akcii, ale nezľakli sa a predviedli sebavedomé výkony na hranici svojich možností. V porovnaní s ďalšími európskymi krajinami sme na podobnej úrovni a zaslúžene sme obsadili tretie miesto z ôsmich družstiev. 

repreU12 Rakusko2016

Zľava: Emma Tothová, Romana Zelenayová a Karolína Šašková s trénerom Bolemanom

 

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.