Romana Zelenayová potvrdila post nasadenej jednotky na halových majstrovstvách Slovenska do 12 rokov a získala titul bez straty setu. Víťazstvo jej zaistilo účasť na halových majstrovstvách Európy družstiev do 12 rokov, ktoré sa uskutočnia na konci januára v rakúskom Neudorfe.

Majstrovstvá sa uskutočnili 16.-19. januára na kurtoch HSC Piešťany, kde sa hralo v dvojkurtovej hale s tvrdým povrchom Plexipave. Prvé dve kolá zvládla bezchybne, keď svojim súperkám povolila uhrať iba jednu hru. V prvom kole vyradila Baniarovú a v druhom oddielovú spoluhráčku Terezku Gavalcovú. Vo štvrťfinále sa stretla s Konvičnou a prvý set bol veľmi vyrovnaný s množstvom dlhých výmien. Romanka dokázala otočiť z 0:2 a 2:4 na 7:5 a tým súperku definitívne zlomila a druhý set vyhrala 6:1. V semifinále nedala šancu Stanovej a vo finále sa stretla so Šaškovou z Tvrdošína. Šašková predvádzala výbornu hru počas celého turnaja a očakával sa vyrovnaný súboj. Romanka avšak predviedla najlepší výkon počas majstrovstiev a po výsledku 6/2 6/0 sa tešila z prvého titulu majsterky Slovenska. K titulu z dvojhry pridala aj semifinále štvorhry po boku Plajovej.

Z ďalších zástupkýň TC EMPIRE Trnava sa podarilo prejsť prvým kolom iba Terezke Gavalcovej, ktorá zdolala Vizváryovú. Paule Nebylovej, Elle Pláteníkovej ani Adelke Gemzickej sa prvým kolom bohužiaľ nepodarilo prejsť.

Majsterka Slovenska do 12 rokov Romana Zelenayová s Tomášom Bolemanom:

Zelenayova Boleman DSC 0010

Finalistky:

Zelenayova DSC 0008

Zelenayova Boleman DSC 0011

 

 

 

 

 

  

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.