Prvý marcový víkend sa uskutočnili A-čkové celoslovenské turnaje mladšieho žiactva. Chlapci hrali na Interi Bratislava na antuke a dievčatá v Topoľčanoch taktiež na antuke. Najviac sa spomedzi hráčov TC EMPIRE darilo Alfrédovi Almásimu, ktorý získal cenné double.

Fredy vstupoval do 32-členného pavúka ako nasadená štvorka a počíňal si v úvodných kolách suverénne. Postupne porazil v dvoch setoch Obtuloviča, Keľa a Marošíka, ktorí mu nedokázali zobrať viacej ako 5 hier. V semifinále sa stretol s oddielovým kolegom a majstrom Slovenska Filipom Žilkayom, ktorý taktiež zvládol úvodné kolá jednoznačne. Tentoraz sa úlohy vymenili oproti majstrovstvám a Fredy zdolal Filipa v dvoch setoch. Fredy povzbudený týmto cenným víťazstvom sa už vo finále nedal zaskočiť a porazil aj druhého nasadeného Michalíka 0/6 6/1 6/4.

Fredy potvrdil vynikajúcu formu aj vo štvorhre, ktorú ovládol spolu s Oliverom Daom. Vo finále si poradili s Marošíkom a Kučerom po supertiebreaku 10:8. Filip Žilkay sa prebojoval s Michalíkom do semifinále.

Fredy2 Inter2015

                   Zľava: Fredy s Michalíkom

Fredy Inter2015

 Fredy so štvorhrovým spoluhráčom Oliverom Daom

Dievčatá sa stretli na antukových kurtoch v Topoľčanoch a druhá nasadená Natália Slabá musela svoj úvodný duel v prvom sete skrečovať. Žreb prvého kola postavil proti sebe kamarátky Lauru Ševčíkovú a Romanu Zelenayovú a Romana jasne vyhrala. V druhom kole skončila na rakete najvyššie nasadenej Jaškovej a prehrala po peknom výkone 2/6 3/6. Romana dokázala zobrať Jaškovej najviac hier spomedzi všetkých súperiek, ktoré na ceste za víťazstvom v turnaji porazila. Vo dvojhre sa predstavila aj Terezka Gavalcová, ktorá nešťastne prehrala v prvom kole v supertiebreaku.

Vo štvorhre sa presadila Romana Zelenayová po boku Natálie Benciovej, keď sa prebojovali do semifinále.

 

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.