Prvý marcový víkend sa uskutočnili A-čkové celoslovenské turnaje mladšieho žiactva. Chlapci hrali na Interi Bratislava na antuke a dievčatá v Topoľčanoch taktiež na antuke. Najviac sa spomedzi hráčov TC EMPIRE darilo Alfrédovi Almásimu, ktorý získal cenné double.

Fredy vstupoval do 32-členného pavúka ako nasadená štvorka a počíňal si v úvodných kolách suverénne. Postupne porazil v dvoch setoch Obtuloviča, Keľa a Marošíka, ktorí mu nedokázali zobrať viacej ako 5 hier. V semifinále sa stretol s oddielovým kolegom a majstrom Slovenska Filipom Žilkayom, ktorý taktiež zvládol úvodné kolá jednoznačne. Tentoraz sa úlohy vymenili oproti majstrovstvám a Fredy zdolal Filipa v dvoch setoch. Fredy povzbudený týmto cenným víťazstvom sa už vo finále nedal zaskočiť a porazil aj druhého nasadeného Michalíka 0/6 6/1 6/4.

Fredy potvrdil vynikajúcu formu aj vo štvorhre, ktorú ovládol spolu s Oliverom Daom. Vo finále si poradili s Marošíkom a Kučerom po supertiebreaku 10:8. Filip Žilkay sa prebojoval s Michalíkom do semifinále.

Fredy2 Inter2015

                   Zľava: Fredy s Michalíkom

Fredy Inter2015

 Fredy so štvorhrovým spoluhráčom Oliverom Daom

Dievčatá sa stretli na antukových kurtoch v Topoľčanoch a druhá nasadená Natália Slabá musela svoj úvodný duel v prvom sete skrečovať. Žreb prvého kola postavil proti sebe kamarátky Lauru Ševčíkovú a Romanu Zelenayovú a Romana jasne vyhrala. V druhom kole skončila na rakete najvyššie nasadenej Jaškovej a prehrala po peknom výkone 2/6 3/6. Romana dokázala zobrať Jaškovej najviac hier spomedzi všetkých súperiek, ktoré na ceste za víťazstvom v turnaji porazila. Vo dvojhre sa predstavila aj Terezka Gavalcová, ktorá nešťastne prehrala v prvom kole v supertiebreaku.

Vo štvorhre sa presadila Romana Zelenayová po boku Natálie Benciovej, keď sa prebojovali do semifinále.

 

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.