Romana Zelenayová a David Schwarc sa počas víkendu prezentovali vynikajúcimi výkonmi a obaja počas turnaja nenašli premožiteľa. Romana zvíťazila na turnaji mladších žiačok kategórie C v Skalici a David na turnaji do 10 rokov v Topoľčanoch.

Romana si v 31-člennom pavúku počíňala od úvodu suverénne a do finále v štyroch zápasoch prehrala iba 4 hry. Vo finále narazila na turnajovú jednotku a desiatu hráčku Slovenska Natáliu Benciovú. Obe dievčatá si predvedenou hrou zaslúžili hrať finále a bol to najlepši zápas turnaja. Romana po tesnom víťazstve v prvom sete 6/4 viedla v druhom už 4/1 a zdalo sa, že zápas ma vyhratý. Natália sa nevzdala a zrazu bolo 4/5. Nakoniec o osude druhého setu rozhodla skrátená hra, v ktorej triumfovala Romana a vybojovala tak svoj prvý turnajový titul v mladších žiačkach. 

Romana C Skalica2015

David sa predstavil v Topoľčanoch a bol to "jeho" turnaj, keď nedovolil počas celého turnaja uhrať svojim súperom ani hru. David vo finále porazil Králika 4/0 a zaslúžene sa stav víťazom celého turnaja.

schwarc 2015

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.