Romana Zelenayová a David Schwarc sa počas víkendu prezentovali vynikajúcimi výkonmi a obaja počas turnaja nenašli premožiteľa. Romana zvíťazila na turnaji mladších žiačok kategórie C v Skalici a David na turnaji do 10 rokov v Topoľčanoch.

Romana si v 31-člennom pavúku počíňala od úvodu suverénne a do finále v štyroch zápasoch prehrala iba 4 hry. Vo finále narazila na turnajovú jednotku a desiatu hráčku Slovenska Natáliu Benciovú. Obe dievčatá si predvedenou hrou zaslúžili hrať finále a bol to najlepši zápas turnaja. Romana po tesnom víťazstve v prvom sete 6/4 viedla v druhom už 4/1 a zdalo sa, že zápas ma vyhratý. Natália sa nevzdala a zrazu bolo 4/5. Nakoniec o osude druhého setu rozhodla skrátená hra, v ktorej triumfovala Romana a vybojovala tak svoj prvý turnajový titul v mladších žiačkach. 

Romana C Skalica2015

David sa predstavil v Topoľčanoch a bol to "jeho" turnaj, keď nedovolil počas celého turnaja uhrať svojim súperom ani hru. David vo finále porazil Králika 4/0 a zaslúžene sa stav víťazom celého turnaja.

schwarc 2015

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.