Na západoslovenských halových regionálnych majstrovstvách sa darilo okrem dorastencov a dorasteniek aj našim mladším žiakom a žiačkam. Žiaci hrali v TK HSC Piešťany, žiačky v TC Topoľčany.

Alfréd Almási zdolal v semifinále turnaja Pavla Gulu z klubu ŠK 1928 Blava J.Bohunice 6:0, 6:1. Vo finále si zahral proti Petrovi Kučerovi, ktorý vyradil v semifinále nášho ďalšieho člena Dávida DaniškuAlmási zvíťazil 6:1, 6:3 a patrí mu singlový titul.

Dvojica Almási/Daniška postúpila spolu do finále debla, kde si zmerala sily s dvojicou Mojto/Motus. Almási s Daniškom triumfovali 6:4 6:7(4) 10:2 a aj deblový titul ide teda do Trnavy.

 

V Topoľčanoch sa darilo jedenásťročnej Natálii Slabej, ktorú tiež čakalo pondeľňajšie finále dvojhry. V semifinále zdolala Kristínu Janegovú 6:2, 6:4. Vo finále si poradila s Biancou Behúlovou z TK Nitra 6:0, 6:3 a Slabá je majsterkou západoslovenského regiónu.

Slabá sa spolu s Romanou Zelenayovou tiež z TC EMPIRE pokúsila vybojovať deblový titul vo finále proti páru Behúlová/Janegová a opäť úspešne po dvoch víťazných setoch 6:1, 6:2

 

Klubu TC EMPIRE Trnava teda patria všetky štyri tituly (z dvojhry aj štvorhry) zo západoslovenských halových regionálnych majstrovstviev v kategóriách mladších žiakov a žiačok.

 

Úspešné mladšie žiačky Natália Slabá, Romana Zelenayová (na fotke zľava)

20141208slabazelenayova2

 

Oznamy

Jesenné kondičné sústredenie do 14 rokov

Klub TC EMPIRE Trnava už tradične organizuje jesenné kondičné sústredenie pre deti do 14 rokov tentoraz v areáli TC EMPIRE Trnava. Podrobné informácie nájdete v priloženom dokumente.

Cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia

Pozrite si cenník výkonov EMPIRE fyzioterapia.

Klubový príspevok na rok 2019

V zmysle smernice o výške a spôsobe uhrádzania ročného príspevku spoločnosti TC EMPIRE Trnava, a.s. a v súlade so zákonom o športe sa stanovuje ročný príspevok tenisovému klubu za r. 2019 v nasledovnej výške:

Športovec do 10 rokov: 5 €

Športovec do 14 rokov: 10 €

Športovec nad 14 rokov: 15 €

Tréner/rozhodca: 20 €

Funkcionár klubu: 25 €

Ročný príspevok bude súčasťou faktúry vystavenej na príslušnú osobu.

 

Termínová listina turnajov a akcií na rok 2019

Pozrite si prehľad turnajov a akcií, ktoré sa uskutočnia v areáli TC EMPIRE Trnava v roku 2019.

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.