Na západoslovenských halových regionálnych majstrovstvách sa darilo okrem dorastencov a dorasteniek aj našim mladším žiakom a žiačkam. Žiaci hrali v TK HSC Piešťany, žiačky v TC Topoľčany.

Alfréd Almási zdolal v semifinále turnaja Pavla Gulu z klubu ŠK 1928 Blava J.Bohunice 6:0, 6:1. Vo finále si zahral proti Petrovi Kučerovi, ktorý vyradil v semifinále nášho ďalšieho člena Dávida DaniškuAlmási zvíťazil 6:1, 6:3 a patrí mu singlový titul.

Dvojica Almási/Daniška postúpila spolu do finále debla, kde si zmerala sily s dvojicou Mojto/Motus. Almási s Daniškom triumfovali 6:4 6:7(4) 10:2 a aj deblový titul ide teda do Trnavy.

 

V Topoľčanoch sa darilo jedenásťročnej Natálii Slabej, ktorú tiež čakalo pondeľňajšie finále dvojhry. V semifinále zdolala Kristínu Janegovú 6:2, 6:4. Vo finále si poradila s Biancou Behúlovou z TK Nitra 6:0, 6:3 a Slabá je majsterkou západoslovenského regiónu.

Slabá sa spolu s Romanou Zelenayovou tiež z TC EMPIRE pokúsila vybojovať deblový titul vo finále proti páru Behúlová/Janegová a opäť úspešne po dvoch víťazných setoch 6:1, 6:2

 

Klubu TC EMPIRE Trnava teda patria všetky štyri tituly (z dvojhry aj štvorhry) zo západoslovenských halových regionálnych majstrovstviev v kategóriách mladších žiakov a žiačok.

 

Úspešné mladšie žiačky Natália Slabá, Romana Zelenayová (na fotke zľava)

20141208slabazelenayova2

 
 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.