V utorok 30. augusta 2016 sa skončil ďalší ročník Memoriálu JUDr. Ivana Čierneho mladšieho žiactva B - kategórie. Spolu 45 dievčat a 37 chlapcov do 12 rokov bojovalo na dvorcoch v našom tenisovom centre TC EMPIRE od soboty 27.8. do utorka 30.8.2016 o celkový triumf či už vo dvojhre, alebo vo štvorhre.
Z hráčov nášho klubu štartovali na turnaji chlapci David Schwarc, Adrián Štancel, Tomáš Melicherík, Vitaly Belanov a z dievčat Romana Zelenayová, Paula Nebylová, Adela Gemzická, Veronika Panáková, Natália Stolárová a Simona Trellová.
Romana Zelenayová nestratila vo dvojhre ani set a vo finále zdolala Karolínu Mrázikovú 6:1, 6:3. Práve s Karolínou sa tešila aj vo štvorhre, keď vo finále zdolali pár Alexandra Barčíková/Emma Filipková 6:3, 6:2.
Medzi chlapcami sa najviac darilo Norbertovi Marošíkovi z Lieskovského klubu, ktorý vo finále zdolal Mateja Palča z TK Slávia Agrofert Bratislava 4:6, 6:3, 6:1.
Chlapčenskej štvorhre dominovali Norbert Marošík so Simonom Norrmanom, ktorí si vo finále poradili s párom Pavel Gula a Hugo Vajgel 6:1, 6:2.
Víťazka Zelenayová a finalistka Mráziková:
Finalistky štvorhry:
Finalista Matej Palčo a víťaz Norbert Marošík:
Finalisti štvorhry:
Trnava, MEMORIÁL JUDR. IVANA ČIERNEHO 2016, Turnaj triedy „B“, TC EMPIRE Trnava, antuka, vonku:
Dievčatá
Romana ZELENAYOVÁ (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Michaela GEDAYOVÁ (SVK) 6-0 6-0
3. kolo: Sofia MUDRANINCOVÁ (SVK) 6-0 6-1
Štvrťfinále: Viktória LACKOVÁ (SVK) 6-0 6-1
Semifinále: Salma DRUGDOVÁ (SVK) 6-3 6-1
Finále: Karolína MRÁZIKOVÁ (SVK) [2] 6-1 6-3
Štvorhra s: Karolína MRÁZIKOVÁ (SVK) [1]
1. kolo: voľný žreb
Štvrťfinále: Nikola DAUBNEROVÁ (SVK) / Simona ŠURINOVÁ (SVK) 6-2 6-3
Semifinále: Linda ŠKVRNDOVÁ (SVK) / Nina VARGOVÁ (SVK) 7-6(5) 4-6 [10-5]
Finále: Alexandra BARČÍKOVÁ (SVK) / Emma FILIPKOVÁ (SVK) 6-3 6-2
Paula NEBYLOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Klára MORAVANSKÁ (SVK) 6-0 6-2
3. kolo: Salma DRUGDOVÁ (SVK) 2-6 6-4 2-6
Štvorhra s: Žofia ČUBOŇOVÁ (SVK)
1. kolo: Barbora GARGULÁKOVÁ (SVK) / Miroslava SVATOŠOVÁ (SVK) 6-3 3-6 [5-10]
Simona TRELLOVÁ (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Barbora GARGULÁKOVÁ (SVK) 4-6 1-6
Adela GEMZICKÁ (SVK)
1. kolo: Natália DOBRUCKÁ (SVK) 6-0 6-0
2. kolo: Nikola MACHALOVÁ (SVK) 6-2 6-1
3. kolo: Nina PLAJOVÁ (SVK) 1-6 3-6
Štvorhra s: Adriana KONVIČNÁ (SVK)
1. kolo: Nikola DAUBNEROVÁ (SVK) / Simona ŠURINOVÁ (SVK) 6-4 3-6 [4-10]
Veronika PANÁKOVÁ (SVK)
1. kolo: Barbora GARGULÁKOVÁ (SVK) 0-6 0-6
Natália STOLÁROVÁ (SVK)
1. kolo: Petra JANIGOVÁ (SVK) 0-6 0-6
.....................
Chlapci
Adrián ŠTANCEL (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Oliver PIVNÍK (SVK) 3-6 7-5 6-3
3. kolo: Matej PALČO (SVK) 3-6 1-6
Štvorhra s: Samuel Kyjaci (SVK)
1. kolo: voľný žreb
Štvrťfinále: Oliver PIVNÍK (SVK) / Bence TÓTH (SVK) 6-3 6-2
Semifinále: Pavel GULA (SVK) [2] / Hugo VAJGEL (SVK) [2] 4-6 6-2 [5-10]
Tomáš MELICHERÍK (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Bence TÓTH (SVK) 1-6 4-6
Štvorhra s: Jakub CHOVANEC (SVK)
1. kolo: Oliver PIVNÍK (SVK) / Bence TÓTH (SVK) 6-4 3-6 [4-10]
David SCHWARC (SVK)
1. kolo: voľný žreb
2. kolo: Peter NAĎ (SVK) [2] 6-4 7-5
3. kolo: Jakub ŠEVČÍK (SVK) 6-1 6-0
Štvrťfinále: Bence TÓTH (SVK) 6-0 6-0
Semifinále: Matej PALČO (SVK) 0-6 1-6
Štvorhra s: Michal SABOL (SVK)
1. kolo: Michal KRAJČÍ (SVK) / Jakub ŠEVČÍK (SVK) 2-6 4-6
Vitaly BELANOV (SVK)
1. kolo: Jakub CHOVANEC (SVK) 6-2 6-7(4) 6-4
2. kolo: Matúš KIDO (SVK) 6-2 2-6 6-2
3. kolo: Hugo SMOLEŇÁK (SVK) 6-1 6-4
Štvrťfinále: Pavel GULA (SVK) 3-6 2-6