Array
 

Oznamy

Mikuláš 2017

Veľmi radi by sme chceli pozvať všetky deti na tenisového Mikuláša, ktorý sa uskutoční v pevnej hale hotela EMPIRE v sobotu 2.12.2017. Hlavnou náplňou Mikuláša bude tenisový turnaj pre deti v rôznych vekových kategóriách, maľovanie na tvár, dobrá muzika a nálada ako aj občerstvenie a samozrejme na konci možno príde aj Mikuláš. Turnaj začína prezentáciou do 9.00 a program bude prebiehať do 13.00-14.00. Prosím o nahlásenie účasti do 29.11.2017 u p. Bolemana mailom alebo telefonicky.

Kondičná príprava počas zimnej sezóny

Pozrite si rozvrh kondičnej prípravy počas zimnej sezóny.

Deti do 10 rokov a prípravka - aktualizácia

Pozrite si aktualizovaný rozpis detí do 10 rokov ako aj prípravky.. Prípadné informácie u kompetentných trénerov.

Vypletanie tenisových rakiet v TC EMPIRE

Vypletanie tenisových rakiet pre všetkých závodných i rekreačných hráčov je priamo v priestoroch hotela EMPIRE - kontakt p.Jančovič Emil - 0907 163 332

Informácia pre hráčov - skupinové tréningy / sparingy /

Trénerská rada klubu TC EMPIRE rozhodla a informuje hráčov/rodičov o skupinových tréningoch / sparingoch / a to nasledovne : každý hráč klubu je povinný odohrať skupinové tréningy / sparingy / podľa plánu, ktorý mu pripravil príslušný tréner. To znamená, hráč odohrá sparing "hore - stred - dolu", t.j. proti "výkonnostne lepšiemu - rovnocennému a slabšiemu hráčovi". Pokiaľ hráč nebude plniť pokyny trénera ohľadom "sparingov", nebude môcť nasledujúci deň trénovať. Pokiaľ by bolo treba vysvetliť zmysel skupinových tréningov, môžete kontaktovať príslušného trénera, poprípade pána šéftrénera Daniela Trčku. Platnosť rozhodnutia od 01.7.2016. Ďakujeme za pochopenie.  

 
 

Copyright &copy 2011 TC Empire, a.s.